Weider Vegan Protein 750 g

Neohodnoceno
Značka: Weider

Hlavní složkou Vegan Proteinu je protein izolován z hrachu (Pisane C9), který byl obohacen o rýžový protein, rostlinný protein z obilovin s vysokou biologickou hodnotou. Protein je lehce stravitelný a 100% snesitelný pro všechny lidi, kteří potřebují zvláštní bílkovinu a péči o své zdraví, jako jsou sportovci, lidé 3. věku a lidé s vysokým fyzickým vyčerpáním.

Varianta:
Dostupnost Momentálně nedostupné Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Do 48 hodin Zvolte variantu
870 Kč –13 % 755 Kč 100,67 Kč / 100 g
Weider Vegan Protein 750 g
Neohodnoceno
Značka: Weider
Weider veganprotein750gcoko
Tip
870 Kč –13 %
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Weider Vegan Protein 750g - Nejlepší volba, pokud chcete zahrnout do svého jídelníčku veganský protein nejvyšší kvality a lahodné chuti. Hlavní složkou Vegan Proteinu je protein izolován z hrachu (Pisane C9), který byl obohacen o rýžový protein, rostlinný protein z obilovin s vysokou biologickou hodnotou. Protein je lehce stravitelný a 100% snesitelný pro všechny lidi, kteří potřebují zvláštní bílkovinu a péči o své zdraví, jako jsou sportovci, lidé 3. věku a lidé s vysokým fyzickým vyčerpáním. Vegan Protein je ideální pro ty, kteří chtějí náročné čisté, bezpečné a přirozeně proteiny bez laktózy, lepku a cholesterolu. Původ a postup získávání rostlinných bílkovin, které tvoří vegan protein od Weider se získává fyzikálními procesy bez použití chemických rozpouštědel.

Hlavní složky:


 - hrachový proteinový izolát (Pisane C9): vynikající obsah aminokyselin, které pokrývají v podstatě 100% z doporučení esenciálních aminokyselin, je bohatý na BCAA, lysin a arginin
 - rýžový protein: vyrobený z organické hnědé rýže s vysokým obsahem bílkovin. Stravitelnost a asimilace průměrné rychlosti, která prospívá k udržení a rozvoji svalů
 - ModCARB ™: přísada vyrobená z organických obilovin upravující vstřebávání a metabolismus glukózy
 - ovoce a zelenina: koncentrované rostlinné výtažky, které poskytují antioxidanty (polyfenoly)
 - stevia: ve vegan proteinu je použito toto přírodní sladidlo, které je získané z listů stejnojmenné rostliny, a dodává sladkou chuť bez kalorií

Určen sportovcům a fyzicky aktivním lidem. Vhodný pro vegetariány a vegany.  Obsahuje výhradně rostlinné bílkoviny. S přírodním sladidlem (stévií).

Doporučené dávkování:

30 g prášku (1,5 odměrky) rozmíchejte ve 300 ml vody.

Upozornění:

Doplněk stravy. Doplněk rozhodně nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepodávejte malým dětem. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Složení:

Příchuť čokoládové brownie: Bílkovinný extrakt hrachu-izolát (100% Pisane®C9), odtučněný kakaový prášek, bílkovinný extrakt z rýže-izolát, čokoládová příchuť, směs ModCarb™ (ovesné otruby, quinoa, amarant, pohanka, proso), přírodní aroma (čokoládové), směs Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolice, špenát, kapusta, zelí, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, švestka, limetka, brusinka, ananas, pomeranč, růžový grapefruit, třešeň, citrón, květák, zelená pšenice (klíčky) bez lepku, vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuřičný škrob), sladidlo: extrakt ze stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný.

Příchuť vanilka: 91% bílkovinný extrakt hrachu-izolát (100% Pisane®C9), bílkovinný extrakt z rýže-izolát, přírodní aroma, směs ModCarb™ (ovesné otruby, quinoa, amarant, pohanka, proso), aroma, barvivo: kurkuma (kurkumin E100); směs Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolice, špenát, kapusta, zelí, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, švestky, limetka, brusinka, ananas, pomeranč, růžový grapefruit, třešeň, citrón, květák, zelená pšenice (klíčky), vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuřičný škrob), sladidlo: extrakt ze stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný.

Příchuť ledové kapučíno: 88,9% bílkovinný extrakt hrachu-izolát (100% Pisane®C9), kávová příchuť, 3% bílkovinný extrakt z rýže-izolát, směs ModCarb™ (ovesné otruby (bez lepku), quinoa, amarant, pohanka, pro-so), 2% kávový extrakt (Coffea arabica L.), směs Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolice, špenát, kapusta, zelí, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, švestka, limetka, brusinka, ananas, pomeranč, růžový grapefruit, třešeň, citrón, květák, zelená pšenice (klíčky)(bez lepku), vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuřičný škrob), sladidlo: extrakt ze stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný.

Příchuť piňa colada: 90,9% bílkovinný extrakt hrachu-izolát (100% Pisane®C9), kokosová a ananasová příchuť, 3,3% bílkovinný extrakt z rýže-izolát, směs ModCarb™ (ovesné otruby (bez lepku), quinoa, amarant, pohanka, proso), barvivo: extrakt ze světlice barvířské; regulátor kyselosti: kyselina citrónová (E330), směs Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolice, špenát, kapusta, zelí, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, švestka, limetka, brusinka, ananas, pomeranč, růžový grapefruit, třešeň, citrón, květák, zelená pšenice (klíčky)(bez lepku), vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuřičný škrob), sladidlo: extrakt ze stévie (steviol-glykosidy E960); chlorid sodný.

Příchuť mango/matcha tea: 92% hrachová bílkovina-izolát (100% Pisane®C9), aroma, 3% rýžová bílkovina-izolát, 2% směs ModCarb™ (ovesné otruby (bez lepku), quinoa, amarant, pohanka (bez lepku), proso), prášek z matcha-zeleného čaje (Camellia sinensis)(Aiya)), 0,1% směs Fruit& Greens™Extract (paprika, zázvor, brokolice, špenát, kapusta, zelí, zelený čaj, malina, banán, kiwi, mango, švestka, limetka, brusinka, ananas, pomeranč, růžový grapefruit, třešeň, citrón, květák, zelená pšenice (bez lepku), vojtěška, spirulina, chlorella, maltodextrin, arabská guma a kukuřičný škrob), sladidlo: extrakt ze stévie (steviol-glykosidy E960).

Nutriční hodnoty (př. čokoládové brownie):
100 g
30 g - 1 dávka
Energetická hodnota
1568 kJ / 370,5 kcal
470,5 kJ / 111,1 kcal
Tuky
2,85 g
0,86 g
   z toho nasycené mastné kyseliny 0,99 g
0,03 g
Sacharidy
7,81 g
2,34 g
   z toho cukry
0,23 g
0,07 g
Vláknina
5,59 g
1,68 g
Bílkoviny
75,6 g
22,7 g
Sůl
3,15 g
0,95 g

 

Weider Vegan Protein

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika