Weider Strong Zinc Caps 120 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Weider

Přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení zdravého stavu vlasů, nehtů a pokožky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Momentálně nedostupné
490 Kč –9 % 445 Kč 3,71 Kč / 1 ks
Weider Strong Zinc Caps 120 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Weider
Weider strongzinccaps120kps
Novinka
490 Kč –9 %
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Weider Strong Zinc Caps 120 kapslí - Vhodný při zvýšené fyzické zátěži nebo při sportovních aktivitách.

Zinek přispívá k normálnímu metabolismu kyselin a zásad, k normálnímu metabolismu sacharidů, k normálním rozpoznávacím funkcím, k normální syntéze DNA, k normální plodnosti a reprodukci, k normálnímu metabolismu makroživin, k normálnímu metabolismu mastných kyselin, k normální syntéze bílkovin, k udržení normálního stavu kostí, k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky, zraku, k udržení normální hladiny testosteronu v krvi, k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Obsahuje minerál zinek. Zinek se podílí na procesu dělení buněk, přispívá k normální funkci imunitního systému, chrání buňky před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat v pořádku zrak i pokožku, dále nehty a vlasy. Přispívá k udržení normální hladiny testosteronu, ovlivňuje metabolismus živin, udržuje v pořádku reprodukční systém.

Suplementace zinkem je vhodná pro intenzivně cvičící osoby i pro muže středního a vyššího věku. Vhodné při vysoké intenzitě svalové zátěže. Zinek je z hlediska výživy významný prvek, který plní mnoho funkcí v těle. Je součástí více než 300 enzymů, podílí se na syntéze proteinů nukleových kyselin, buněčném dělení. Je potřebný pro tělesný růst a vývoj, imunitní systém, neurologické funkce, reprodukci a má zásadní vliv na metabolismus makroživin. Zinek se nachází ve velkém množství potravin - hovězí maso, vepřové maso, mléko, mléčné výrobky, celozrnné obiloviny, ořechy, semínka a další.

Při nedostatečném přísunu zinku z běžné stravy je potřeba tento prvek suplementovat v podobě doplňků stravy.

Doporučené dávkování:

1 kapsle. Kapsli dobře zapijte vodou.

Upozornění:

Doplněk stravy. Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Skladujte v uzavřené dóze na suchém a temném místě, mimo dosah dětí. Neurčí-li lékař jinak, není určeno dětem (do 18 let), těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi.

Složení:

Maltodextrin, želatina, 11,4% citrát zinečnatý, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b). Barvivo: oxid železitý (E172).

Nutriční informace:
v 1 kapsli
Zinek 25 mg (250% *)
* procentuální vyjádření denní referenční hodnoty přijmu

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika