Vito Life Zelená káva 100 tobolek

Tip
Neohodnoceno
Značka: Vito Life
279 Kč –53 %
Vitolife zelenakava100t
279 Kč –53 % 129 Kč 1,29 Kč / 1 ks
Skladem (1 ks)

Zrnka zelené kávy neprošla pražením a proto obsahují všechny prospěšné složky, které by se tepelnou úpravou znehodnotily.

Detailní informace

Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Detailní popis produktu

Vito Life Zelená káva 100 tobolek - Zrnka zelené kávy neprošla pražením a proto obsahují všechny prospěšné složky, které by se tepelnou úpravou znehodnotily.

Zelená káva - to jsou stejná zrníčka, jaká známe z pražené kávy. Žádný jiný druh, nic takového, jednoduše klasika arabica. Úkol byl totiž prostý - zachovat veškeré hodnotné látky, které káva obsahuje. A to není jiné cesty, než se vyhnout pražení. Díky tomu v zelené kávě zůstávají fenolické sloučeniny, zejména kyselina chlorigenová se všemi svými úžasnými vlastnostmi. A nesmí chybět světoznámý kofein. Ten pomáhá zvýšení vytrvalostního výkonu, zlepšuje soustředění a zvyšuje čilost, bystrost a hbitost.

Doporučené dávkování:

1 tobolka 20 minut před jídlem až 3x denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Jedná se o doplněk stravy – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Vyrobeno v EU.

Složení:

Green coffee bean 360 mg, tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý).

Obsah složení:
v 1 tobolce
Green coffee bean
360 mg

 

Pearl Of Health Limited, Žitná 562/10, 12000, Praha 2, Česká Republika