Vito Life Guarana 400 mg 100 tobolek

Neohodnoceno
Značka: Vito Life

Guarana jsou semena keře Paulinie nápojné. Příznivě působí na imunitní systém, energii, tonus a fyzickou i psychickou vitalitu.

Dostupnost Skladem (1 ks)
229 Kč 2,29 Kč / 1 ks
Vito Life Guarana 400 mg 100 tobolek
Neohodnoceno
Značka: Vito Life
Vitolife guarana100t
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Vito Life Guarana 400 mg (12% kofeinu) 100 tobolek - Guarana jsou semena keře Paulinie nápojné. Příznivě působí na imunitní systém, energii, tonus a fyzickou i psychickou vitalitu.

Guarana jsou ve skutečnosti semena popínavého keře Paulinie nápojné, který roste v tropických částech Afriky a Ameriky - například v Brazílii, Venezuele, Ekvádoru či Kolumbii. Guaranu najdeme i pod jmény waranna, wanna či brazilské kakao. Svojí oblíbenost si vypěstovala zejména stimulujícími účinky na naše tělo. Amazonští indiáni si semen Paulinie velice cenili a využívali je na léčbu všech možných obtíží.

Mleté semeno guarany obsahuje asi 4% kofeinu, což je skoro dvakrát více, než bychom našli v kávě. Další obsaženou účinnou látkou je theofylin, látka, která je obsažená i v čaji, nebo theobromin, který bychom našli zase v kakaových bobech.

Guarana extrakt je příznivý pro náš imunitní systém a podporuje fyzickou i psychickou aktivitu. Přispívá rovněž ke kontrole tělesné hmotnosti a pozitivně působí na metabolismus tuků a normální trávení.

Doporučené dávkování:

2 až 4 tobolky denně, zapít dostatečným množstvím tekutin.

Upozornění:

Doplněk stravy. Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není náhradou pestré stravy. Uchovávejte v suchu do 25 °C. Chraňte před vlhkem a přímým slunečním zářením. Jedná se o výživový doplněk – nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. V případě kontraindikací konzultujte se svým ošetřujícím lékařem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na etiketě. Vyrobeno v EU.

Složení:

Paullinia cupana 400 mg (obsahuje 12 % kofeinu), tobolka (želatina a bílé barvivo: oxid titaničitý).

Obsah složení:
v 1 tobolce
Paullinia cupana
400 mg

Pearl Of Health Limited, Žitná 562/10, 12000, Praha 2, Česká Republika