The Tea Republic Dárkové balení bylinných čajů 100 g

Neohodnoceno
Značka: The Tea Republic

Tento výběr bylinných čajových směsí nabízí uklidňující infuzi bez kofeinu. Každá pyramida obsahuje 1 jednorázové organické vyluhovací sítko sypaných čajových lístků vhodné pro přípravu 250 ml.

Dostupnost Skladem (1 ks)
279 Kč 31 Kč / 1 ks
The Tea Republic Dárkové balení bylinných čajů 100 g
Neohodnoceno
Značka: The Tea Republic
Thetearepublic Darkovebalenibylinnychcaju
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

The Tea Republic Dárkové balení bylinných čajů 100g - Tento výběr bylinných čajových směsí nabízí uklidňující infuzi bez kofeinu. Každá pyramida obsahuje 1 jednorázové organické vyluhovací sítko sypaných čajových lístků vhodné pro přípravu 250 ml.

Obsahuje následující výběr čajů:

- Ruby Red bylinný čaj - Jihoafrický rooibos [afrikánština pro červený keř; vyslovuje se roy-boss]. Listy jsou smíchány s kousky karamelu a vytvářejí tak lahodný nálev bez kofeinu. Čaj rooibos je také známý jako červený čaj.

- Coral Sunset bylinný čaj - Broskev, jablko, ibišek a mango jsou vrcholem této aromatické ovocné infuze bez obsahu kofeinu.

- Safari Sunrise bylinný čaj - Organické listy jihoafrického rooibosu jsou smíchány s organickou pomerančovou kůrou a vytvářejí povznášející aroma bez obsahu kofeinu.

- Carefree Coconut bylinný čaj - Tato příjemná kokosová směs, obohacená o ananas, je perfektně vyvážená a doplněná trochou šípků a lístky ibišku.

- Lavender Blue bylinný čaj - Organické květy motýlího hrachu z Malajsie dodávají tomuto čaji bohatému na antioxidanty svou přirozenou modrou pigmentaci. Po uvaření si vychutnejte květinovou levandulovou aromaterapii a sledujte, jak váš čaj mění barvu, když přidáte několik kapek šťávy z citrusových plodů, jako je citron nebo limeta.

Ideální příprava:

- Horký čaj: Použijte 1 čajovou pyramidu na 250 ml. Bylinné čaje je možné nechat ve vroucí vodě déle pro silnější infuzi, jelikož nedochází k jejich zhořknutí.
- Ledový čaj: Použijte 2 čajové pyramidy na 250 ml a po vychladnutí nalijte na led.
- Studený čaj: Použijte 2 čajové pyramidy na 250 ml a vyluhujte ve studené vodě při chladu po dobu 4 – 8 hodin.

Po doporučené době vyluhování vyjměte sítko a užívejte si čaj.

Upozornění:

Není vhodné pro děti mladší 15 let. Skladujte na suchém a tmavém místě.

Rozměry:

17 × 17 × 4 cm.

Výrobce: The Tea Republic s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600, Praha 8, Česká Republika