Olimp ZMA 120 kapslí

Neohodnoceno

Synergická kombinace zinku, hořčíku a vitaminu B6.

Dostupnost Do 48 hodin
639 Kč 5,33 Kč / 1 ks
Olimp ZMA 120 kapslí
Neohodnoceno
Olimp zma120k
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Olimp ZMA 120 kapslí - Synergická kombinace zinku, hořčíku a vitaminu B6.

Obsahuje směs zinku a hořčíku ve formě chelátu. Obohaceno vitamínem B6. Doplněk stravy pro fyzicky aktivní jedince a pro ty, kdož se aktivně starají o svůj organismus.

Zinek příznivě ovlivňuje metabolismus kyselin, zásad a sacharidů, přispívá k normální syntéze DNA a bílkovin, je důležitý pro normální stav kostí, vlasů, pokožky, pozitivně ovlivňuje plodnost a reprodukci. Je důležitý pro udržení normální hladiny testosteronu v krvi a pro správnou funkci imunitního systému organismu.

Hořčík přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k činnosti nervové soustavy, podílí se na procesu dělení buněk, příznivě ovlivňuje stav svalů, zubů a kostí. Přispívá k normální syntéze bílkovin.

Vitamín B6 přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, k normálnímu metabolismu bílkovin a glykogenu, a ke správné činnosti nervové soustavy.

Vhodné zejména pro aktivní muže i středního a vyššího věku.

Doporučená denní dávka:

Muži: 3 kapsle, ženy: 2 kapsle 30-60 minut před spaním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Kapsle vždy dobře zapijte vodou.

Upozornění:

Doplněk stravy. Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Kapsle vždy dobře zapijte vodou. Neurčí-li lékař jinak, není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím závažnými onemocněními. Skladujte v uzavřené dóze na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí. Z hlediska efektivity suplementace tímto doplňkem doporučujeme nekombinovat s potravinami nebo suplementy obsahujícími vysoký podíl vápníku.

Složení:

87,4% ZMA® ((mono-L-methionin sulfát zinečnatý)-L-OptiZinc®, aspartát zinečnatý, hořečnaté soli kyseliny citrónové, oxid hořečnatý, pyridoxin hydrochlorid-vit.B6), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b). Kapsle: želatina, barvivo: oxid titaničitý (E171).

Výživové složení: 1 kapsle
Zinek 10 mg (100% RHP)
Hořčík 150 mg (40% RHP)
Vit. B6 3,5 mg (250% RHP)
* RHP = Referenční hodnota příjmu.

 

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika