Olimp Platinum Ginseng 550 60 kapslí

Neohodnoceno

Ženšen korejský a americký. Doplněk stravy ve formě kapslí.

Dostupnost Na dotaz (1 ks)
189 Kč 3,15 Kč / 1 ks
Olimp Platinum Ginseng 550 60 kapslí
Neohodnoceno
Olimp platinumginseng60k
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Olimp Platinum Ginseng 550 60 kapslí - Ženšen korejský a americký.

Doplněk stravy ve formě kapslí. Je složený ze směsi vysoce kvalitních standardizovaných výtažků z kořenů dvou druhů ženšenu-korejského (Panax ginseng C.A.Mey.) a amerického (Panax quinquefolius), doplněné o obilný výtažek z ječmene setého (Hordeum vulgare L.).

Výtažek korejského ženšenu -bohatý na ginsenosidy- pomáhá udržovat adekvátní úroveň tělesné a duševní výkonnosti, příznivě ovlivňuje celkovou tělesnou vitalitu a psychickou koncentraci.

Určeno těžce fyzicky nebo psychicky pracujícím dospělým jedincům a sportovcům.

Doporučená denní dávka:

1 kapsle. Vyšší dávkování zkonzultujte s lékařem! Nepřekračujte doporučené dávkování.

Upozornění:

Doplněk stravy Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Skladujte uzavřené na suchém a temném místě, mimo dosah dětí. Vyšší dávkování zkonzultujte s lékařem! Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte. Není určeno dětem, těhotným ženám, kojícím matkám, lidem trpícím vážnými chorobami a lidem citlivým na některou ze složek přípravku. V případě vysokého tlaku krve (hypertenze) nebo častějšího užívání jakéhokoli léku (včetně některých léků bez předpisu - např. aspirinu) doporučujeme užití doplňku zkonzultovat s lékařem!

Složení:

41% extrakt z kořene korejského ženšenu (Panax ginseng C.A. Mey.), 34% extrakt z kořene amerického ženšenu (Panax quinquefolius), 7% extrakt z ječmene (Hordeum vulgare L.), plnící látka: mikrokrystalická celulóza (E460), protispékavé látky: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b), oxid křemičitý (E551); kapsle (želatina, barvivo: oxid titaničitý (E171)).

Alergeny:

Ječmen.

Výživové složení: 1 kapsle
Extrakt z korejského ženšenu 300 mg
   z toho ginsenosidy (7%) 21 mg
Extrakt z amerického ženšenu 250 mg
   z toho ginsenosidy (5%) 21,5 mg
Ječmenný extrakt 50 mg

 

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika