Olimp Glutamine 1400 Mega Caps 120 kapslí

Neohodnoceno

Obsahuje v každé kapsli 1400 mg farmaceuticky 100% čistého mikronizováného L-glutaminu.

Dostupnost Do 48 hodin
449 Kč 3,74 Kč / 1 ks
Olimp Glutamine 1400 Mega Caps 120 kapslí
Neohodnoceno
Olimpglutamine1400120k
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Olimp Glutamine 1400 Mega Caps 120 kapslí - Glutamin Mega Caps obsahuje v každé kapsli 1400 mg farmaceuticky 100% čistého mikronizováného L-glutaminu.

L-Glutamin má pro každého sportovce mnoho výhod, urychluje regeneraci, podporuje syntézu glykogenu v játrech, posiluje imunitní systém, ze všech aminokyselin má největší zastoupení ve svalové buňce (70%).

Při nedostatku L–Glutaminu, reaguje tělo katabolickými ději, při kterých dochází k rozpadu svalové buňky. Zvýšené nároky organismu na L-Glutamin byly zaznamenány během stresu nejen fyzického, ale i psychického.

- podporuje zvýšení hladiny růstového hormonu
- udržuje pozitivní dusíkovou bilanci
- podporuje nárůst svalové hmoty
- zabraňuje ztrátám svalové hmoty a zlepšuje regeneraci
- zvyšuje imunitu a mentální činnost
- zlepšuje syntézu glykogenu

Doplněk stravy ve formě kapslí. Obsahuje aminokyselinu L-glutamin v čisté, krystalické formě. Suplementace je vhodná při zvýšené fyzické zátěži a při sportovních aktivitách.

Doporučené dávkování:

1 kapsle 3 x denně (dobře zapijte vodou). Užijte ideálně před snídaní, po tréninku a před spaním. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dodržujte pitný režim a kvalitně se stravujte.

V období zvýšené fyzické zátěže, při budování svalové hmoty v kulturistice a silových sportech, při snižování hmotnosti. V psychicky a fyzicky náročném období. Při potřebě zvýšení imunity organismu vůči riziku přetížení z přetrénování, stejně nachlazení a v období zvýšeného výskytu respiračních chorob - vhodné pro osoby se sklonem k častým onemocněním (imunita), rekonvalescenty, při poúrazových stavech.

Maximální uváděná dávka je 20g denně rozdělená do několika dávek, nejlépe ráno, po tréninku a před spaním.

Upozornění:

Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Není určeno dětem a mladistvým, dále těhotným a kojícím ženám, lidem trpícím vážnými nemocemi. Skladujte uzavřené na suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Složení:

89,5% L-glutamin, plnící látka: mikrokrystalická celulóza (E460), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470b), kapsle (želatina), barvivo: oxid titaničitý (E171)).

Nutriční hodnoty:
v 1 kapsli
ve 3 kapslích
Energetická hodnota
26 kJ / 6 kcal
78 kJ / 18 kcal
Bílkoviny
0 g
0 g
Sacharidy
0 g
0 g
L-Glutamin
1400 mg
4200 mg

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika