Olimp Argi Power 1500 Mega Caps 120 kapslí

Neohodnoceno

Olimp Argi Power potažmo Arginin Hydrochlorid ovlivňuje v oragismu přenos oxidu dusíku a vylučování růstového hormonu (GH). Podněcuje tvorbu signální molekulu oxidu dusnatého (NO) ve výstelkách cév, což se velmi příznivě projevuje v prokrvení tkání (lepším přenosu a transportu živin) a ve zvyšování krevního toku díky rozšiřování cév (vazodilataci).

Dostupnost Do 48 hodin
550 Kč –6 % 519 Kč
Olimp Argi Power 1500 Mega Caps 120 kapslí
Neohodnoceno
Olimpargipower1500mg120k
Tip
550 Kč –6 %
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Olimp Argi Power 1500 Mega Caps 120 kapslí - Olimp Argi Power potažmo Arginin Hydrochlorid ovlivňuje v oragismu přenos oxidu dusíku a vylučování růstového hormonu (GH). Podněcuje tvorbu signální molekulu oxidu dusnatého (NO) ve výstelkách cév, což se velmi příznivě projevuje v prokrvení tkání (lepším přenosu a transportu živin) a ve zvyšování krevního toku díky rozšiřování cév (vazodilataci).

Zvýšený krevní tok znamená nižší tlak krve v cévách a tedy menší zátěž pro kardiovaskulární systém. V kulturistice jsou NO produkty oblíbeny kvůli výbornému prokrvení svalové tkáně (více krve ve svalu znamená lepší napumpování, rychlejší látkovou výměnu pro růst svalů a odvod odpadních látek, což v důsledku podstatně urychluje regeneraci po tréninku. Druhým důvodem je již zmíněná podpora tvorby růstového hormonu.

Muži středního a vyššího věku je L-arginin vnímán jako látka podporující erekci (prokrvení erektilní tkáně penisu) a zvyšující sexuální libido. L-arginin spolu s l-glutaminem odstraňuje z organismu jedovatý amoniak, s l-methioninem se podílí na tvorbě kreatinu v těle.

Ideální dávkování je okolo 30-40 mg na kilogram hmotnosti, tedy 100 kilogramový člověk by měl užít 4g před tréninkem, 80 kilogramový by měl užít okolo 3g argininu. Dávkovat můžete před tréninkem i večer, pro podporu hormonální tvorby a látkové výměny.

Svým účinkem je arginin vhodný pro:

- nárůst svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - STH)
- zvýšení prokrvení - pomocí oxidu dusnatého (NO)
- podporu imunitního systému
- urychlení procesu hojení
- zvýšení síly a podporu růstu a zachování svalové hmoty
- snížení hladiny cholesterolu
- zvýšení tvorby spermií
- spokojený sexuální život
- přeměna jaterního toxinu amoniku na močovinu

Doporučené dávkování:

1 kapsle. Užijte před cvičením nebo sexuální aktivitou. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Doplněk stravy. Obsahuje aminokyselinu L-arginin. Určeno sportovcům a fyzicky aktivním jedincům. Vhodný i pro sexuálně aktivní muže (NO produkt). Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Dodržujte pitný režim. Není určeno dětem a mladistvým. V případě pochybností zkonzultujte užívání se svým ošetřujícím lékařem. Skladujte v uzavřené krabici na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí.

Složení:

89,8% L-arginin hydrochlorid, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470). Želatina, barvivo: oxid titaničitý (E171).

Nutriční hodnoty:
v 1 kapsli
ve 4 kapslích
L-Arginine HCL
1500 mg
6000 mg

 

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika