Olimp AAKG Extreme 1250 120 kapslí

Neohodnoceno

Arginin Alfa Ketoglutarát ovlivňuje v organismu přenos oxidu dusíku a vylučování růstového hormonu (GH).

Dostupnost Do 48 hodin
550 Kč
Olimp AAKG Extreme 1250 120 kapslí
Neohodnoceno
Olimp aakg1250120k
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Olimp AAKG Extreme 1250 120 kapslí - Olimp AAKG potažmo Arginin Alfa Ketoglutarát ovlivňuje v organismu přenos oxidu dusíku a vylučování růstového hormonu (GH). Podněcuje tvorbu signální molekulu oxidu dusnatého (NO) ve výstelkách cév, což se velmi příznivě projevuje v prokrvení tkání (lepším přenosu a transportu živin) a ve zvyšování krevního toku díky rozšiřování cév (vazodilataci). Zvýšený krevní tok znamená nižší tlak krve v cévách a tedy menší zátěž pro kardiovaskulární systém.

V kulturistice jsou NO produkty oblíbeny kvůli výbornému prokrvení svalové tkáně (více krve ve svalu znamená lepší napumpování, rychlejší látkovou výměnu pro růst svalů a odvod odpadních látek, což v důsledku podstatně urychluje regeneraci po tréninku). Druhým důvodem je již zmíněná podpora tvorby růstového hormonu. Pro muže středního a vyššího věku je l-arginin vnímán jako látka podporující erekci (prokrvení erektilní tkáně penisu) a zvyšující sexuální libido. L-arginin spolu s l-glutaminem odstraňuje z organismu jedovatý amoniak, s l-methioninem se podílí na tvorbě kreatinu v těle.

Vhodné pro:

 - nárůst svalové hmoty - zvyšuje produkci somatotropinu (růstového hormonu - STH)
 - zvýšení prokrvení - pomocí oxidu dusnatého (NO)
 - podporu imunitního systému
 - urychlení procesu hojení
 - zvýšení síly a podporu růstu a zachování svalové hmoty
 - snížení hladiny cholesterolu
 - zvýšení tvorby spermií
 - spokojený sexuální život
 - přeměna jaterního toxinu amoniku na močovinu

Doporučené dávkování:

1 kapsle. Kapsli zapijte dostatečným množstvím vody.

Ideální dávkování je okolo 30-40 mg na kilogram hmotnosti, tedy 100 kilogramový člověk by měl užít 4g před tréninkem, 80 kilogramový by měl užít okolo 3g argininu.

Dávkovat můžete před tréninkem i večer, pro podporu hormonální tvorby a látkové výměny.

Upozornění:

Doplněk stravy v kapslích. Doplněk nenahrazuje vyváženou a různorodou stravu, která je pro správné fungování organismu nezbytně důležitá.Nepřekračujte doporučené dávkování. Dodržujte pitný režim. Není určeno dětem a mladistvým (do 18let), těhotným a kojícím ženám. V případě pochybností konzultujte užívání se svým ošetřujícím lékařem nebo sexuálním terapeutem. Lidé dodržující dietu s nízkým obsahem bílkovin by měli přípravek užívat jen po konzultaci s lékařem. Skladujte v uzavřené krabici na chladném, suchém a temném místě, mimo dosah dětí. Obsahuje aminokyselinu L-arginin ve formě alfa-ketoglutarátu (AAKG). Určeno sportovcům a fyzicky aktivním jedincům. Vhodný i pro sexuálně aktivní muže.

Složení:

88% L-arginin alfa-ketoglutarát (AAKG), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin (E470).

Nutriční hodnoty:
v 1 kapsli
L-arginin alfa ketoglutarát (AAKG)
1250 mg
    z toho L-Arginin
813 mg

 

Dovoz: Fit-Pro Czech s.r.o., Jaurisova 515/4, 14000, Praha 4, Česká Republika