Aktuality obchodu Profimass

posledních 30 dní | RSS Feed

Dárky ZDARMA - prosinec 2018

autor: Profimass | napsat komentář

 Dárek zdarma při nákupu nad 1200,- a 2200,- Kč. 

 

Jako každý měsíc pro Vás máme připravenou akci v podobě Dárku ZDARMA!

nyní naleznete tyto 2 nabídky:

Při nákupu nad 1200,- Kč dostanete jako Dárek ZDARMA - 1x Iontový nápoj PROFIMASS PROFI ISO DRINK 500g (3 příchutě na výběr) v hodnotě 185,- Kč.

    -  PROFIMASS PROFI ISO DRINK 500g - Instantní iontový nápoj v prášku ideální pro doplnění energie, tekutin, minerálů a vitamínů v průběhu sportu nebo fyzické zátěže. Iontové nápoje přispívají k: udržení výkonnosti při delším vytrvalostním fyzickém výkonu a zvyšují vstřebávání vody během fyzického výkonu. Iso Drink obsahuje 100% doporučenné denní dávky ve 100 g směsi. Zvýšený obsah Vitamíc C - 200 mg ve 100 g směsi přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krévních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů, normálnímu energetickému metabolismu, funkci imunitního systému, ochraně buněk před oxidativním stresem, snížení míry únavy a vyčerpání, regeneraci redukované formy Vitamínu E a zvyšuje vstřebávání železa.

    - celé info o produktu naleznete - zde

ISO DRINK 500g - CITRON ISO DRINK 500g - POMERANČ ISO DRINK 500g - VIŠEŇ
 
 

Při nákupu nad 2200,- Kč dostanete jako Dárek ZDARMA - 1x Profimass Profi BCAA+ GLUTAMINE 200 kapslí + 1x tyčinku NUTREND EVOQ 60g v celkové hodnotě 644,- Kč.

    -  PROFIMASS PROFI BCAA+GLUTAMINE 200 kapslí -  Kombinace větvených aminokyselin L-Isoleucinu, L-Leucinu a L-Valinu ve vyváženém poměru 2:1:1. Obohaceno o aminokyselinu L-Glutamin, která pomáhá k udržování dusíkové rovnováhy v organismu. Větvené aminokyseliny L-Isoleucin, L-Leucin a L-Valin patří mezi základní esenciální aminokyseliny.

    - NUTREND EVOQ 60g - Proteinová tyčinka EVOQ svým složením a chutí dalece přesahuje vše, co jste kdy ochutnali. Vysokým obsahem proteinu - celých 21 gramů, a nízkým obsahem cukrů zaujme EVOQ každého, kdo sleduje nejnovější výživové trendy. Obsah zinku a také vzácného kolostra, jedné z nejdražších ingrediencí vůbec, z této proteinové tyčinky dělá absolutní špičku na trhu. EVOQ neobsahuje lepek a vychutnat si ji můžete v šesti netradičních příchutích, jakými jsou například slaný karamel či arašídové máslo.

    - celé info o produktu naleznete - zde

Profimass Profi BCAA+GLUTAMINE 200 kapslí
NUTREND EVOQ 60g  
 
 

Akce platí do 31.12.2018 nebo do vyprodání Zásob!

Aktuality z Čtvrtek 22. listopad 2018

Archiv aktualit

Hlavní strana Pro odbornou radu při nákupu volejte 702 270 065
Nákupní Košík 0 položek 0 Kč