Muscle & Fitness Časopis Lady

Neohodnoceno
Značka: Muscle & Fitness

Speciální vydání pro ženy. Celkem 136 stran poutavého čtení. Rady, návody, inspirace i rozhovory. Stravovací plán či tréninkový diář jako partner ve vašem tréninku.

Dostupnost Skladem (4 ks)
99 Kč –70 % 30 Kč
Muscle & Fitness Časopis Lady
Neohodnoceno
Značka: Muscle & Fitness
800x600 main photo MF Lady 1
Tip
99 Kč –70 %
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Muscle and Fitness Časopis Lady - speciální vydání pro ženy.

 - celkem 136 stran poutavého čtení
 - rady, návody, inspirace i rozhovory
 - stravovací plán či tréninkový diář jako partner ve vašem tréninku
 - plakát s anatomií aktivní ženy pro rozpoznání všech hlavních svalů a zefektivnění tréninku
 - to vše a mnoho dalšího najdete v novém speciálním vydáni M&F LADY

Exkluzivní vydání mezinárodního časopiseckého titulu MUSCLE&FITNESS určeno ženám. Světová časopisecká jednička v problematice formování postavy a zdravého životního stylu ve svém tematickém speciálu cílí na potřeby něžného pohlaví. Na 136 stranách přináší vše potřebné ohledně metodiky tréninku a stravování se záměrem usnadnit ženám a dívkám jejich cestu za atraktivním sportovním vzhledem, fyzickou kondicí, vitalitou a zdravím.

Zvláštní pozornost je věnována formování partií, vnímaných ženami obecně jako problémové. Z tohoto pohledu je mimořádně cenný obsáhlý metodický materiál, cílící na dřep, jako vůbec nejlepší cvik na nohy a zadeček. Tedy vesměs tělesné partie, jež jsou v optimálním případě chloubou každé ženy. Vedle základní verze dřepu je čtenářkám přiblíženo i dalších dvacet – více či méně známých – variací tohoto skvělého cviku.

Problematikou formování atraktivní ženské postavy se zabývá i bohatě ilustrovaný tréninkový průvodce, jehož protagonistkou je současná nejžhavější fitness hvězda sociálních sítí, půvabná Michelle Lewin.

V úsilí o atraktivní postavu, vitalitu a pevné zdraví je nezbytný nejen trénink, ale také uvážený a citlivý přístup k stravování. M&F LADY proto nabízí komplexní pohled na problematiku stravovaní žen a dívek, jejichž cílem je formování postavy. Čtenářkám se dostává introspekce do světa sportovní suplementace, dozvědí se jak cíleně manipulovat s hlavními nutrienty i jaká by měla být optimální skladba jejich jídelníčku. Z tohoto pohledu mimořádně cenná je komparativní studie hned několika soudobých nejrozšířenějších přístupů k stravování, na níž navazuje přehled pěti nejrozšířenějších redukčních diet.

Ryze ženskými tématy jsou pak rovnováha hormonálního systému i prověřené postupy k usnadnění menstruace. K pohodlí sportujících žen přispívá i vhodná úprava vlasů. Aby jim to ve fitku opravdu slušelo, M&F LADY má pro ně hned několik praktických a současně sexy účesů.

Výroba: Muscle & Fitness - Poděbradská 1/179, Praha 9, 19000, Česká Republika