MOVit Vitamin D3 800 I.U. pro děti 90 tablet

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

MOVit vitamin D3 800 I.U. ve formě chutných cucacích tablet je výborná volba pro doplnění velmi důležitého vitamínu D především dětem, ale i dospělým, zejména v obdobích nízké expozice slunečního záření a zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění.

Dostupnost 3-7 dnů
169 Kč 1,88 Kč / 1 ks
MOVit Vitamin D3 800 I.U. pro děti 90 tablet
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
8594202101280 Vitamin D3 pro děti m
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Vitamin D3 800 I.U. pro děti 90 cucavých tablet - Ve formě chutných cucacích tablet je výborná volba pro doplnění velmi důležitého vitamínu D především dětem, ale i dospělým, zejména v obdobích nízké expozice slunečního záření a zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění. Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému, svalů, kostí a zubů. Umožňuje správné vstřebávání a ukládání vápníku a fosforu.

IMUNITA, SVALY, KOSTI a ZUBY

Doporučené dávkování:

1 tableta 1x denně, zejména v období málo intenzivního slunečního záření (říjen až březen), dlouhodobého pobytu ve vnitřních prostorách a v období zvýšeného výskytu nakažlivých infekčních onemocnění. O dlouhodobém podávání (déle než 6 měsíců v kuse) se poraďte s lékařem.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Nadměrná konzumace může vést k laxativním účinkům. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C.

Složení:

Sladidla sorbitol a xylitol, cholekalciferol, kyselina jablečná, pomerančové aroma, sladidlo sukralóza, protispékavá látka – stearan hořečnatý.

Aktivní látky: v 1 tabletě % RHP*
Vitamin D3 (cholekalciferol) 20 mcg (800 I.U.) 400
* % referenční hodnoty příjmu (RHP)

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika