MOVit Trávení – Močové cesty – Střeva 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Komplex přírodních extraktů z bylin pro imunitu, trávení a močové cesty.

Dostupnost 3-7 dnů
309 Kč 3,43 Kč / 1 ks
MOVit Trávení – Močové cesty – Střeva 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
MOVit Trávení – Močové cesty – Střeva 90 kapslí
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Trávení – Močové cesty – Střeva 90 kapslí - Komplex přírodních extraktů z bylin pro imunitu, trávení a močové cesty.

- Kardamovník obecný přispívá k normálnímu zdraví močových cest a ledvin. Má vliv na trávicí trakt, nervový systém, respirační a kardiovaskulární zdraví. Kardamom podporuje přirozenou obranyschopnost organismu – imunitní systém.

- Dobromysl obecná je významný antioxidant. Přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, k normálnímu krevnímu tlaku, k normální funkci horních cest dýchacích, k normální činnosti jater, k normální funkci žlučníku, k normální funkci střevního traktu a žaludku a k přirozené obranyschopnosti. Přispívá k tvorbě mléka, k normálnímu duševnímu výkonu a ke zdravému a kvalitnímu spánku.

- Rozchodnice růžová neboli Rhodiola rosea zvyšuje odolnost nervového systému při únavě a stresu. Působí na kognitivní a duševní výkonnost. Podporuje také kondici a fyzický výkon. Zároveň působí jako antioxidant a podporuje normální trávení, srdce a cévní systém.

- Cordyceps nebo-li Housenice čínská je naprosto unikátní doplněk stravy, neboť obsahuje vysoce účinné extrakty léčivých hub a bylin.

- Včelí mateří kašička má pozitivní vliv na imunitní systém, dále příznivě působí na hormonální aktivitu.

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Těhotné a kojící ženy užívají po dohodě s lékařem. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C, mimo dosah přímého slunečního záření.

Složení:

Kardamovník obecný (Elettaria cardamomum) extrakt 4:1 z plodů, Dobromysl obecná (Origanum vulgare) extrakt 4:1 z celé rostliny, Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt 4:1 z kořene (obsah rosavinu 3%), Housenice čínská (Cordyceps sinensis) extrakt 10:1 z celé houby, Lyofilizovaná včelí mateří kašička, emulgátor: hypromelóza; plnidlo: mikrokrystalická celulóza; voda, protispékavé látky: stearan hořečnatý, oxid křemičitý; želírující látka: karagenan; barviva: oxid titaničitý, oxidy železa.

Obsah složení:
v 1 kapsli
Kardamovník obecný (Elettaria cardamomum) extrakt 4:1 z plodů 100 mg
Dobromysl obecná (Origanum vulgare) extrakt 4:1 z celé rostliny 100 mg
Rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) extrakt 4:1 z kořene (obsah rosavinu 3%) 100 mg
Housenice čínská (Cordyceps sinensis) extrakt 10:1 z celé houby 100 mg
Lyofilizovaná včelí mateří kašička 50 mg

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika