MOVit Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Doplněk stravy obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Dostupnost Skladem (1 ks)
389 Kč 4,32 Kč / 1 ks
MOVit Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií 90 veganských kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
8594202100351 m
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Probiotika komplex laktobacilů a bifidobakterií - 90 veganských kapslí - Doplněk stravy obsahuje komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií a vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

Komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů

Probiotika MOVit obsahují nadstandardní množství živých bakterií (CFU) – 10 mld. v jedné kapsli a vitamin C pro posílení imunity a snížení únavy a vyčerpání.

Doporučené dávkování:

1 kapsle 1–2× denně při jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Nedoporučuje se užívat v případě alergie na kasein. Pro optimální stabilitu ukládejte přípravek na chladném a suchém místě, nejlépe v chladničce.

Složení:

Plnidlo (maltodextrin), kapsle (stabilizátor hydroxypropylmethylcelulosa), komplex 6 kmenů vitálních mikroorganismů (Lactobacillus paracasei, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Lactobacillus plantarum), L-askorbová kyselina.

Obsah složení:
ve 2 kapslích
Komplex 6 kmenů laktobacilů a bifidobakterií 20×109 CFU
Vitamin C
40,0 mg (50 % RHP**)
* *% referenční hodnoty příjmu

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika