MOVit Methionin PREMIUM 500 mg 90 veganských kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

L-methionin je esenciální aminokyselina, kterou si tělo nedovede vyrobit, a proto musí být do těla doplňována stravou. Je klíčová pro tvorbu správné struktury keratinu – bílkoviny, která je hlavní složkou vlasů a nehtů a je také součástí pokožky

Dostupnost 3-7 dnů
389 Kč 4,32 Kč / 1 ks
MOVit Methionin PREMIUM 500 mg 90 veganských kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
MOVit Methionin PREMIUM 500 mg 90 veganských kapslí
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Methionin PREMIUM 500 mg 90 veganských kapslí - L-methionin je esenciální (nepostradatelná) aminokyselina, kterou si tělo nedovede vyrobit, a proto musí být do těla doplňována stravou. Tato aminokyselina je klíčová pro tvorbu správné struktury keratinu – bílkoviny, která je hlavní složkou vlasů a nehtů a je také součástí pokožky.

Doporučené dávkování:

1 kapsle denně, důkladně zapít tekutinou. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu a temnu, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory při teplotě do 25 °C.

Složení:

L-methionin, stearan hořečnatý rostlinného původu – protispékavá látka, oxid křemičitý – protispékavá látka, HPMC kapsle (hypromelóza).

Obsah složení:
v 1 kapsli
Methionin 500 mg

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika