MOVit Maca 600 mg + Ženšen 100 mg PREMIUM 90 kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Prémiový produkt pro posílení fyzického a duševního výkonu, podporu adaptace včetně zlepšení reakcí na stresové situace, podporu vytrvalosti, plodnosti a zlepšení sexuálního života.

Dostupnost 3-7 dnů
529 Kč 5,88 Kč / 1 ks
MOVit Maca 600 mg + Ženšen 100 mg PREMIUM 90 kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
CZ SK8594202101426 Maca Ženšen Premium mockup 1 scaled
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Maca 600 mg + Ženšen 100 mg PREMIUM 90 kapslí - Prémiový produkt pro posílení fyzického a duševního výkonu, podporu adaptace včetně zlepšení reakcí na stresové situace, podporu vytrvalosti, plodnosti a zlepšení sexuálního života. Vhodný pro sportovce bez rizika dopingových nálezů, pro seniory ke zlepšení a prodloužení aktivního života, pro ženy při a po menopauze (zdroj fytoestrogenů), pro muže k podpoře sexuálních funkcí. Podporuje také kardiovaskulární zdraví, imunitu a správnou hladinu cukru v krvi.

- fyzické a duševní zdraví
- vytrvalost, vitalita
- kognitivní a duševní výkonnost
- plodnost, sexualita

Doporučené dávkování:

1-3 kapsle denně, důkladně zapít tekutinou. Doporučuje se užívat současně s jídlem, optimálně s jídlem obsahujícím tuk či olej. Pro povzbuzení během dne je optimální snídaně.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 12 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Spotřebujte do konce data uvedeného na obalu. V suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C, bez přímého slunečního záření, v dobře uzavřeném obalu.

Složení:

Maca peruánská (Lepidium meyenii), sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus), stearan hořečnatý rostlinného původu – protispékavá látka, HPMC kapsle.

Obsah složení:
v 1 kapsli
Maca peruánská (Lepidium meyenii), extrakt 10:1 600 mg
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus) 100 mg

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika