MOVit Koenzym Q10 60 mg + Vitamin E 90 tobolek

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Koenzym Q10 je látka přítomná ve všech buňkách lidského organizmu. Množství koenzymu Q10 není v těle konstantní, proto je nezbytný jeho pravidelný přísun, a to zejména ve stáří, kdy schopnost vlastní produkce koenzymu klesá a objevuje se jeho úbytek až nedostatek. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Dostupnost 3-7 dnů
449 Kč 4,99 Kč / 1 ks
MOVit Koenzym Q10 60 mg + Vitamin E 90 tobolek
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
MOVit Koenzym Q10 60 mg + Vitamin E 90 tobolek
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Koenzym Q10 60 mg + Vitamin E 90 tobolek - Koenzym Q10 je látka přítomná ve všech buňkách lidského organizmu. Množství koenzymu Q10 není v těle konstantní, proto je nezbytný jeho pravidelný přísun, a to zejména ve stáří, kdy schopnost vlastní produkce koenzymu klesá a objevuje se jeho úbytek až nedostatek. Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Doporučené dávkování:

1 tobolka 1× denně. Během těhotenství a kojení určí dávkování lékař. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti do 12 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory.

Složení:

Sójový olej, želatina, koenzym Q10, zahušťovadlo (glycerol), lešticí látka (včelí vosk), voda, DL-alfa-tokoferyl-acetát, barviva (oxid železa černý a červený).

Obsah složení:
v 1 kapsli
Koenzym Q10 60 mg
Vitamín E 3 mg (25% RHP*)
RHP - * Referenční hodnota příjmu 

 

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika