MOVit Hořčík B6 Ženšen Antistress 60 kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Prémiový doplněk stravy s hořčíkem ve formě chelátu pro nervy, svaly a psychiku doplněný o sibiřský ženšen a gotu-kola pro zlepšení adaptace, duševního výkonu a nálady. Vynikající prostředek při stresu a psychicky náročných situacích.

Dostupnost 3-7 dnů
239 Kč 3,98 Kč / 1 ks
MOVit Hořčík B6 Ženšen Antistress 60 kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
MOVit Hořčík B6 Ženšen Antistress 60 kapslí
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Hořčík B6 Ženšen Antistress - 60 kapslí - Prémiový doplněk stravy s hořčíkem ve formě chelátu pro nervy, svaly a psychiku doplněný o sibiřský ženšen a gotu-kola pro zlepšení adaptace, duševního výkonu a nálady. Vynikající prostředek při stresu a psychicky náročných situacích.

NERVY, ÚNAVA, DUŠEVNÍ VÝKON, DOBRÁ NÁLADA, SVALY

Hořčík a vitamin B6 přispívají k normální funkci nervového systému a k normálním psychickým funkcím. Hořčík přispívá k normální funkci svalů. Sibiřský ženšen a gotu kola podporují mentální výkon a duševní zdraví. Sibiřský ženšen působí jako adaptogen a přispívá k dobré náladě. Vhodný i pro kardiaky a diabetiky

Doporučené dávkování:

1-2 kapsle denně s jídlem nebo po jídle. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte v suchu a temnu při teplotě od 4 do 25 °C, bez přímého slunečního záření, v dobře uzavřeném obalu.

Složení:

Magnesium bisglycinát, mikrokrystalická celulóza – plnidlo, oxid hořečnatý, Eleutherococcus senticosus, Centella asiatica, stearan hořečnatý – plnidlo, pyridoxin, HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Obsah složení:
v 1 kapsli
Hořčík (magnesium) 250 mg (67%*)
Sibiřský ženšen (Eleutherococcus senticosus)
100 mg (-*)
Gotu kola (Centella asiatica) 50 mg (-*)
Vitamin B6 (pyridoxin) 0,7 mg (50%*)
*referenční hodnota příjmu  – RHP není stanovená

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika