MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 veganských kapslí

Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy

Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

Dostupnost 3-7 dnů
299 Kč 3,32 Kč / 1 ks
MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg 90 veganských kapslí
Neohodnoceno
Značka: MOVit Energy
8594202100023 m
Tip
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MOVit Hořčík B6 Chelát 100 mg - 90 veganských kapslí - Magnesium (hořčík) a vitamin B6 (pyridoxin) přispívají k normální činnosti nervové soustavy, ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu, normální syntéze bílkovin. Hořčík přispívá k normální funkci svalů, psychické činnosti, normálnímu stavu kostí, zubů a k rovnováze elektrolytů. Podílí se také na procesu dělení buněk.

HOŘČÍK S VYSOKOU BIODOSTUPNOSTÍ

- chelátová forma bis-glycinát hořčíku
- účinný a vhodný i při těhotenství a kojení
- výborná vstřebatelnost a biodostupnost

Doporučené dávkování:

1-2 kapsle denně, zapít tekutinou. Může se užívat kdykoliv v průběhu dne. Pro zlepšení spánku a relaxaci svalů je vhodné užívat večer před spaním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Přípravek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Skladujte v suchu a temnu, mimo přímé sluneční světlo nebo reflektory při teplotě do 30 °C.

Složení:

Bis-glycinát hořčíku, protispékavé látky: stearan hořečnatý rostlinného původu a oxid křemičitý, pyridoxin hydrochlorid, HPMC kapsle.

Obsah složení:
v 1 kapsli
Hořčík (magnesium)
100 mg (27 %**)
Vitamin B6 (pyridoxin)
2,1 mg (150 %**)
**referenční hodnota příjmu

Movit Energy s.r.o., Pobřežní 249/46, Karlín, 186 00 Praha 8, Česká Republika