MedPharma Yucca 500 mg 67 tablet

Neohodnoceno
Značka: Medpharma

Přípravek obsahuje extrakt z kořene juky s obsahem saponinů. Saponiny jsou chemické sloučeniny, jedny z mnoha sekundárních metabolitů (organických látek vznikajících v těle organizmů) z přírodních zdrojů. Juka je zcela netoxická, vhodná i pro těhotné a kojící ženy.

Dostupnost 3-7 dnů
159 Kč 2,37 Kč / 1 ks
MedPharma Yucca 500 mg 67 tablet
Neohodnoceno
Značka: Medpharma
8594045470727 l
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

MedPharma Yucca 500 mg 67 tablet - Přípravek obsahuje extrakt z kořene juky s obsahem saponinů. Saponiny jsou chemické sloučeniny, jedny z mnoha sekundárních metabolitů (organických látek vznikajících v těle organizmů) z přírodních zdrojů. Juka je zcela netoxická, vhodná i pro těhotné a kojící ženy.

Doporučené dávkování:

1–2 tablety denně, nejlépe nalačno, zapít sklenicí vody. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění:

Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Není určeno dětem do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí! Ukládejte v suchu a temnu při teplotě +4 až +25 °C.

Složení:

Extrakt 3:1 z kořene juky (Yucca shidigera) s 10% obsahem saponinů, plnidlo (fosforečnan divápenatý), zvlhčující látka (mastné kyseliny), stabilizátor (sodná sůl karboxymethylcelulosy), protispékavá látka (dioxid křemičitý), zvlhčující látka (hořečnaté soli mastných kyselin).

Obsah složení:
v 1 tabletě
* RHP
Yucca extrakt (extrakt 3:1 z 500 mg sušeného kořene juky) 167 mg -
RHP (referenční hodnota příjmu) není stanovena

 

MedPharma, spol. s.r.o., Křiby 292, 66417, Tetčice, Česká Republika