Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Kettler Ergometr Axiom
Naše cena bez DPH:
29 744 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
35 990 Kč
Dostupnost
Na dotaz
ks
Kód: 7690-680

Hodnocení majitelů "2596"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '2596' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Kettler Ergometr Axiom"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Kettler Ergometr Axiom - 7690-680

Kettler Ergometr Axiom (7690-680) - Ergometr s nízkým nástupem, velký výběr tréninkových programů, regulace výkonu 25-600 W, Bluetooth rozhraní, paměť pro 4 osoby, gelové sedlo, vysoce variabilní, 10 kg setrvačník, nosnost 180 kg, vyroben v Německu.

Plně vybavený ergometr KETTLER AXIOM v elegantním černém designu. Svou robustní konstrukcí se zdvojeným rámem a nízkým nástupem umožňuje extrémní zatížení s nadstandardní nosností do 180 kg. Speciálně tvarovaná multifunkční řídítka jsou výškově nastavitelná a nabízejí různé varianty úchopu. Potřebám trénujícího se přizpůsobí i komfortní gelové sedlo, a to díky rychlému výškovému i horizontálnímu posuvu. Barevný displej nabízí všechny běžné funkce a velký výběr tréninkových programů, nově včetně integrovaných aplikací HIT trénink a IPN Coaching. Pomocí Bluetooth rozhraní můžete propojit ergometr se smartphonem nebo tabletem a využít tak tréninkový software World Tours 3.0 nebo novou aplikace KETTMaps. Ergometr AXIOM byl vyroben v Německu a tato tradice výroby Made in Germany již dlouhá léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je ergometr vhodný:

Profesionální ergometr KETTLER AXIOM se hodí především pro komerční a terapeutické účely. Vychází z nejmodernějších poznatků a technologií na trhu aerobních fitness trenažérů a je určen jak pro intenzivní domácí trénink, tak pro profesionální sportovce či rehabilitační centra. Vhodný je také k lékařským účelům a pro další použití, při nich je vyžadována robustní konstrukce a široká škála nastavení zátěže s důrazem na přesné měření výkonu. Snadnou a pohodlnou obsluhu ocení každý, kdo se chce lehkým tréninkem udržovat v kondici nebo osoby se sníženou pohyblivostí, kteří se potřebují pozvolna rehabilitovat například po úrazu.

Speciální funkce ergometru AXIOM:


 - Zdvojený rám ze značkové oceli s nízkým nástupem. Nízký nástup umožňuje velmi pohodlné nasedání na ergometr, a to i při pohybové indispozici. Robustní konstrukce rámu je navržena pro vyšší postavu a pro nadstandardní zatížení až 180 kg.
 - Multifunkční řídítka s výškovým nastavením. Speciálně tvarovaná řídítka s variabilním úchopem si lze dle potřeb postavy upravit a výškově nastavit.
 - Indukční brzdný systém se 2 uživatelskými módy. AUTO mód (nezávisle na otáčkách) – uživatel si volí cílovou zátěž ve wattech (25-600 W, po 5 W krocích). Brzdný odpor je regulován automaticky dle hodnoty cílové zátěže. MANU mód (závisle na otáčkách) – uživatel si volí stupeň zátěže, který zůstává nezávislý na frekvenci otáček (30 stupňů zátěže).
 - Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže a udržuje tak optimální tréninkové tempo.
 - Moderní a zábavný trénink. Propojte trenažér prostřednictvím Bluetooth rozhraní s vaším smartphonem nebo tabletem a využijte výhod nové tréninkové aplikace KETTMaps nebo softwaru World Tours 3.0.

Další parametry ergometru AXIOM:

 - Tréninkový počítač. Barevný displej Premium 15,5 x 8,6 cm měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost, puls (5 barevně odlišených kardiozón), frekvenci šlapání, spotřebu energie v závislosti na stupni zátěže. Displej zobrazuje aktuální údaj o zátěži ve wattech. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují během tréninku i po jeho skončení.
 - Velký výběr tréninkových programů. 10 programů s přednastaveným profilem, 2 pulsem řízený programy (Fat/Fit/manual), integrované tréninkové aplikace HIT trénink a IPN Coaching. Součástí je i programový konfigurátor, který na základě vašich požadavků vytvoří prakticky neomezené množství tréninkových programů. Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 - Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob + 1 hosta.
 - Foliovaný displej a klávesnice počítače. Vysoce kvalitní tréninkový počítač 20 x 20 cm. Zařízení je chráněno před potem fóliovou membránou.
 - Tichý převodový systém. Šlapací střed je osazen průmyslovými ložisky, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku za pomoci plochého průmyslového řemenu s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 10 kg s Indexem kvality šlapání 9.2 je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:10.
 - Vybavení trenažéru. Komfortní gelové sedlo s možností rychlého výškového a horizontálního posuvu, speciálně tvarovaná multifunkční řídítka s variabilním úchopem a nastavitelnou výškou, stabilní konstrukce pro maximální zatížení až 180 kg, samonastavovací řeménkové pedály, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 - Elektronické měření pulsu. Dlaňové senzory (součástí) nebo prostřednictvím hrudního pásu Bluetooth, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství).
 - Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 - Nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 119 × 54 × 120 cm. Nosnost: 180 kg.

Trénink na ergometru:

Posilované partie a vliv na zdraví:

 - dolní polovina těla: stehna, lýtka

Jízda na ergometru příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém, zvyšuje kapacitu plic a celkovou vytrvalost. Tento typ tréninku umožňuje především komplexní posilování všech svalových partií dolních končetin, a je tak vhodný nejen pro udržování kondice, spalování tuků a prevenci zdravotních komplikací. Díky přesnému dávkování zátěže se hodí i pro lékařské využití a sportovní medicínu. Současně je ideální také při rekonvalescenci po úrazu, srdečních příhodách nebo kloubních potížích.

Servis a záruky:

Ergometr KETTLER AXIOM, navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod). Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

MADE in GERMANY:

 - 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 - testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 - ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS
 - vyroben v Německu

Tréninkový počítač
Programy Count-up a Count-down
ano
Displej
barevný displej TFT 15,5 x 8,6 cm
Průměrné hodnoty na konci tréninku
 ano
Měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením
 ano
Celkový počet tréninkových programů
10 přednastavených, IPN coaching, HIT trénink a další
Grafické zobrazení
 zátěžový profil
PC rozhraní
Bluetooth
Uživatelská paměť
4 osoby + host
Integrovaný přijímač signálu Cardio-puls-setu
ano
Pulsem řízené programy
2 přednastavené, další volně konfigurovatelné
Měření pulsu
dlaňové senzory (součástí), hrudní pás (vol. příslušenství)
Signalizace překročení horní hranice pulsu
5 barevně odlišených kardiozón
Nepropustná klávesnice a displej
 ano
Možnost předvolby cílových hodnot  ano
Tréninkový čas  ano
Tréninková vzdálenost  ano
Celková vzdálenost  ano
Rychlost  ano
Frekvence šlapání  ano
Trénink v cílových zónách (FAT / FIT, MANUAL) ano
Technické parametry
Vzdálenost pedálů od sedla (min - max)
72 - 100 cm
Převodový systém plochý, podélně drážkovaný průmyslový řemen
Rozsah výkonu AUTO mód: 25-600 W (po 5 W krocích), MANU mód: 30 stupňů zátěže
Regulace výkonu nezávisle na otáčkách (AUTO mód), závisle na otáčkách (MANU mód)
Brzdný systém  indukční
DIN EN třída
 třída SA
Pro maximální tělesnou hmotnost 180 kg
Hmotnost setrvačníku  
Síťová přípojka 230V/ 50Hz ano
Setrvačník TQI 9,2/ 1:10/ 10 kg kg
Poměr otáček střed / setrvačník
1:10
Délka produktu  119 cm
Šířka produktu  54 cm
Výška produktu  120 cm
Hmotnost produktu  57 kg
Hmotnost produktu vč. obalu  75 kg
Délka balení  118 cm
Šířka balení  53,5 cm
Výška balení  107 cm
Vybavení trenažéru
Barva trenažéru  černá
Horizontální posuv sedla  ano
Gelové sedlo  ano
Řídítka
 multifunkční, výškově nastavitelná
Rychlé nastavení výšky sedla  ano
Nastavitelné řemínky na pedálech  ano
Nízký nástup  ano
Kolečka pro přepravu ano
Mechanizmus pro vyrovnání nerovností podlahy  ano
Dovoz: LIFEsport s.r.o., Hlavní 129, 35747, Krásno nad Teplou, Česká Republika

Balení: 7690-680
Hlavní strana Pro odbornou radu při nákupu volejte 702 270 065
Nákupní Košík 0 položek 0 Kč