Doprava a platba

Pro Vaše maximální pohodlí s převzetím Vaší objednávky, jsme pro Vás připravili široké spektrum možností dopravy a úhrady. Vaše zásilky Vám doručíme v rámci celé České republiky!

Služba: do 2000 Kč nad 2000 Kč Informace od přepravců:

PPL Doručení na adresu

ppl logo 110x34

CZ - 89 Kč

(Dobírka +30 kč)

ZDARMA Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy Vašich zásilek. Balík Vám doručí na Vaši adresu domů, nebo do práce do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice. Řidič vás navíc dopředu informuje telefonicky nebo formou SMS, v jakou orientační dobu bude stát u vás před prahem. Výhodou je osobní kontakt a možnost lehké variability dodání objednávky v rámci udané adresy.

PPL PARCEL SHOP

ppl logo 110x34

CZ - 89 Kč

(Dobírka +30 kč)

ZDARMA Společnost PPL patří mezi leadry na trhu v oblasti dopravy Vašich zásilek. Balík Vám doručí na Vámi vybranou pobočku PPL PARCEL SHOP do 24 hodin od expedice na jakékoliv místo v České republice (Slovensko o něco déle). O připravení zásilky na uvedené pobočce budete informování pomocí sms / emailu.

Zásilkovna výdejní místa

zasilkovna

CZ - 89 Kč

(Dobírka +30 kč)

ZDARMA Díky Zásilkovně si můžete zboží vyzvednout na výdejním místě už druhý den poté, co ho odešleme. Z široké sítě Zásilkoven si vyberete tu, kterou máte nejblíž. Jakmile bude Váš balíček připraven k vyzvednutí, obdržíte od Zásilkovny SMS a e-mail s heslem. Na vyzvednutí zásilky poté máte 7 dní. Pro zásilku můžete poslat i někoho jiného - stačí, když bude dotyčný znát heslo. Lhůtu pro vyzvednutí lze po domluvě se Zásilkovnou prodloužit až na 21 dní. 

Prodejna PROFIMASS

Osobní odběr v Mostě

ZDARMA

ZDARMA Zboží Vám připravíme na prodejně Profimass (Sportovní výživa) na adrese: Jaroslava Průchy 924/32, Most, 43401.

 

A jak svou objednávku zaplatíte?

 

Bankovní převod z Vašeho účtu na náš - ZDARMA.

Objednávku můžete uhradit ihned po procesu dokončení objednávky z Vašeho účtu na náš, bankovním převodem. Jakmile Vaši platbu zaregistrujeme na našem účtu, ihned Vám objednávku odešleme.

 

Dobírka - za dobírečné Vám k hodnotě Vaší objednávky naúčtujeme poplatek ve výši 30 Kč.

Pokud si přeje objednávku zaplatit při jejím vyzvednutí, buď při převzetí od dopravce na Vaší adrese, nebo na některém z výdejních místech, můžete. Platit u všech dopravců i na výdejních místech můžete v hotovosti, nebo platební kartou.

 

Online platba platební kartou - tento způsob úhrady je ZDARMA - možný pouze v CZK měně.

Vyberte si z široké nabídky možností online plateb, který Vám nejvíce vyhovuje a zaplaťte Vaši objednávku při jejím dokončení. Vaši platbu zaznamenáme takřka okamžitě a ihned připravíme Vaši objednávku k odeslání. Pro Slovensko přijímáme platby kartou pouze v měně CZK.

 

POKYNY K PLATBĚ (Bankovní převod):

  • Číslo účtu: 2400454190/2010
  • Banka: Fio banka
  • Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
  • Variabilní symbol: Číslo objednávky

OSOBNÍ VYZVEDNUTÍ NA NAŠÍ POBOČCE:

Osobní vyzvednutí není nějak účtováno (zboží je na prodejně maximálně 7dní od potvrzení objednávky). Jakmile bude objednávka připravena budeme Vás kontaktovat (email, sms, případně i telefonicky).

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

  • Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození.
  • Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí ihned informovat provozovatele.