ATP BCAA MAX 600 kapslí

Neohodnoceno
Značka: ATP Nutrition

BCAA MAX obsahuje aminokyseliny L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin a L-Valin. Větvené aminokyseliny L-Isoleucinu, L-Leucinu a L-Valin patří mezi esenciální aminokyseliny.

Dostupnost Do 48 hodin
1 284 Kč –49 % 655 Kč 1,09 Kč / 1 ks
ATP BCAA MAX 600 kapslí
Neohodnoceno
Značka: ATP Nutrition
Atpbcaamax600k
Tip
1 284 Kč –49 %
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

ATP BCAA MAX 600 kapslí - BCAA MAX obsahuje aminokyseliny L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin a L-Valin. Větvené aminokyseliny L-Isoleucinu, L-Leucinu a L-Valin patří mezi esenciální aminokyseliny. Tyto aminokyseliny si lidský organismus nedokáže syntetizovat a musí být přijímány stravou. Glutamin je neesenciální biogenní aminokyselina. Je součástí proteinů a má důležitou úlohu při detoxikaci amoniaku a udržování dusíkové rovnováhy v organismu.

Doporučené dávkování:

6 tobolek před a 6 tobolek ihned po tréninku, případně dávku rozdělte do několika dílčích dávek během dne a zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po otevření skladujte na suchém místě při teplotě do 25°C, pečlivě uzavřené. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Složení:

L-Isoleucin, L-Glutamin, L-Leucin, L-Valin, transparentní želatinová tobolka, látky protispékavé: Fosforečnan vápenatý E341, Stearan hořečnatý E470b.

Obsah složení:
v 1 kapsli
L-Leucin 75 mg
L-Isoleucin 116 mg
L-Valin 67 mg
L-Glutamin 100 mg

 

Výrobce: Mega Pro Nutrition s.r.o., Pobřežní 249/46, 18600, Praha 8, Česká Republika