Aromatica Kostivalová mast s kafrem 50ml

Neohodnoceno
Značka: Aromatica

Pomáhá ulevit při bolestech kloubů, svalů a šlach, vhodná k regeneraci po sportovních výkonech, při kloubním výronu a modřinách, k ošetření ztvrdlé a rozpraskané pokožky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
114 Kč
Aromatica Kostivalová mast s kafrem 50ml
Neohodnoceno
Značka: Aromatica
Aromatica kostivalovamastskafrem50ml
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Aromatica Kostivalová mast s kafrem 50 ml - Pomáhá ulevit při bolestech kloubů, svalů a šlach, vhodná k regeneraci po sportovních výkonech, při kloubním výronu a modřinách, k ošetření ztvrdlé a rozpraskané pokožky.

Tradiční kostivalová mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky. Působí příznivě při svalových a kloubních pohmožděninách, k regeneraci po sportovních výkonech a při bolestech. Neobsahuje syntetická barviva ani parfémy. Vepřové sádlo tvoří masťový základ. Vyznačuje se velmi dobrou kožní snášenlivostí, svým složením se podobá lipidovému zastoupení v pokožce. Je vhodným nosným médiem pro další účinné látky. Kostival lékařský je mnoha lety prověřená bylina s příznivým účinkem na svalový a kloubní aparát. Působí blahodárně na hojení ran, podvrtnutí, namožení svalů či kloubů. Kafr má na pokožce stahující efekt, podporuje prokrvení a příznivě působí při revmatu a svalových bolestech. Eukalyptová silice snižuje svalové napětí a křeče.

Dávkování a použitá:

Vtírat 2 až 3x za den formou jemné masáže.

Upozornění:

U lidí s citlivou pletí doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství masti do pokožky. Skladujte při teplotě 5 - 25°C.

Složení:

Adeps Suillus, Cera Alba, Sympythum Officinale, Camphor, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Cl 75180 (Chlorophyll), Limonene*. *součást přírodních esenciálních olejů. Vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, eukalyptová siliuce, vitamin E acetát, chlorofyl.

Výrobce: Aromatica CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, 66451, Šlapanice, Česká Republika