Aromatica Kostivalová mast 50ml

Neohodnoceno
Značka: Aromatica

K regeneračním masážím namáhaných končetin. Podporuje uvolnění a regeneraci pokožky v oblasti kloubů, svalů a vazů, k ošetření ztvrdlé a rozpraskané pokožky.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
104 Kč
Aromatica Kostivalová mast 50ml
Neohodnoceno
Značka: Aromatica
Aromatica kostivalovamast50ml
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Aromatica Kostivalová mast 50 ml - K regeneračním masážím namáhaných končetin. Podporuje uvolnění a regeneraci pokožky v oblasti kloubů, svalů a vazů, k ošetření ztvrdlé a rozpraskané pokožky.

Tradiční kostivalová mast, jejímž základem je vepřové sádlo obohacené o účinné látky. Kostivalový výtažek podpořený eukalyptem je tradičně osvědčený prostředek na zevní ošetření při bolestech svalů, kloubů a šlach. Neobsahuje syntetická barviva ani parfémy. Vepřové sádlo tvoří masťový základ. Vyznačuje se velmi dobrou kožní snášenlivostí, svým složením se podobá lipidovému zastoupení v pokožce. Je vhodným nosným médiem pro další účinné látky. Kostival lékařský je mnoha lety prověřená bylina s příznivým účinkem na svalový a kloubní aparát. Působí blahodárně na hojení ran, podvrtnutí, namožení svalů či kloubů. Eukalyptová silice působí snižuje svalové napětí a křeče.

Dávkování a použití:

Vtírat 2 až 3 x za den formou jemné masáže na pokožku v oblasti kloubů, svalů a šlach.

Upozornění:

U lidí s citlivou pletí doporučujeme ověřit snášenlivost vetřením malého množství masti do pokožky. Skladujte při teplotě 5 - 25°C.

Složení:

Adeps Suillus, Cera Alba, Sympythum Officinale, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Tocopheryl Acetate, Limonene*. *součást přírodních esenciálních olejů. Vepřové sádlo, včelí vosk, kostival lékařský, eukalyptová silice, vitamin E acetát.

Výrobce: Aromatica CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, 66451, Šlapanice, Česká Republika