Aromatica Ibisan jitrocelový sirup se šípkem a ibiškem 210ml

Neohodnoceno
Značka: Aromatica

Posiluje horní cesty dýchací a usnadňuje vykašlávání, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, má vynikající chuťové vlastnosti.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Na dotaz
150 Kč 71,43 Kč / 100 ml
Aromatica Ibisan jitrocelový sirup se šípkem a ibiškem 210ml
Neohodnoceno
Značka: Aromatica
Aromatica ibisan01
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Aromatica Ibisan jitrocelový sirup se šípkem a ibiškem 210ml - Posiluje horní cesty dýchací a usnadňuje vykašlávání, podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, má vynikající chuťové vlastnosti.

Jitrocelový sirup s osvědčenou a léty prověřenou recepturou, obohacený o šípek pro podporu normální funkce dýchacího systému. Jitrocel a šípek podporují přirozenou obranyschopnost organismu a působí jako antioxidant. Ibišek podporuje vylučování vody z těla a přispívá k vitalitě.

Dávkování a použití:

- Děti od 3 let: 1 čajovou lžičku (5 ml) 2 × denně přímo nebo do nápoje.
- Děti od 10 let a dospělí: 1 polévkovou lžíci (15 ml) 2 × denně přímo nebo do nápoje.

Upozornění:

Užívání přípravku v těhotenství a během kojení doporučujeme konzultovat s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládat mimo dosah dětí! Doporučené dávkování se nesmí překračovat. Případný jemný sediment nebo zákal není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Bez přídavku konzervačních látek. Skladujte v temnu při teplotě do 25°C. Po otevření spotřebujte nejlépe do 2 měsíců.

Složení:

Třtinový cukr, voda, extrakt z jitrocele kopinatého, extrakt z plodu růže šípkové, extrakt z ibišku súdánského, antioxidant: kyselina citrónová.

Výrobce: Aromatica CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, 66451, Šlapanice, Česká Republika