Aromatica Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100ml

Neohodnoceno
Značka: Aromatica

Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže.

Dostupnost Skladem (5 ks)
301 Kč 301 Kč / 100 ml
Aromatica Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100ml
Neohodnoceno
Značka: Aromatica
Aromatica echinaceasezazvorem100ml01
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Aromatica Echinacea se zázvorem bylinné kapky 100ml - Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, pozitivně působí v období zvýšené tělesné zátěže.

Třapatka nachová pozitivně ovlivňuje obranyschopnost organismu a posiluje ji. Pomáhá udržovat normální činnost jater a stimuluje lymfatický systém. Echinaceu je vhodné užívat jako prevenci před vznikem respiračních infekcí a dále v situacích, kdy dochází k oslabení imunitního systému (stres, vyčerpání, nevhodné stravování, opakovaná rentgenová vyšetření). Zázvor lékařský předchází vzniku chronických onemocnění dýchacích cest a podporuje obranyschopnost organismu. Pomáhá rozpouštět hleny a prohřívá organismus. Dále má vliv na má vliv na normální činnost kardiovaskulárního systému a metabolismus sacharidů. Echinaceové kapky jsou připraveny jako tinktura, tedy lihový výluh částí byliny. Pro jejich přípravu jsme zvolili echinaceové květy. Forma tinktury je tradiční, dobrá příprava zajišťuje maximální koncentraci účinných látek a zároveň jejich dobrou využitelnost organismem.

Dávkování a použití:

- Dospělí a děti od 10 let: 3 x denně 20 kapek.
- Kapky je možno užívat i v minerální vodě nebo v jiném nápoji.
- Nepřekračujete doporučené dávkování.

Upozornění:

Výrobek není určen pro děti do 10 let. Ukládat mimo dosah dětí! Případný jemný sediment není na závadu. Před upotřebením protřepat. Přípravek nenahrazuje pestrou stravu. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy a osoby s autoimunitním a systémovým onemocněním. Skladujte při teplotě 5 – 25°C. Chraňte před světlem.

Složení:

Pitná voda, líh rafinovaný kvasný jemný, Echinacea purpurea / Třapatka nachová, extrakt zázvor lékařský, emulgátor: E433.

Obsah složení:
3 ml - 60 kapek
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) 250 mg
Zázvor lékařský (Zingiber officinale) 4 mg

 

Výrobce: Aromatica CZ s.r.o., Masarykovo nám. 101/3, 66451, Šlapanice, Česká Republika