Amix Kre-Alkalyn 220 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Amix

Kre-Alkalyn® je nová moderní forma kreatinu s pH vyšším než 12, čehož je dosaženo pomocí celosvětově patentovaného výrobního procesu.

Dostupnost Do 48 hodin
1 199 Kč 5,45 Kč / 1 ks
Amix Kre-Alkalyn 220 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Amix
Amix krealkalyn220k
Tip
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Amix Kre-Alkalyn 220 kapslí - Kre-Alkalyn® je nová moderní forma kreatinu s pH vyšším než 12, čehož je dosaženo pomocí celosvětově patentovaného výrobního procesu. Vyniká vysokou stabilitou při průchodu trávícím traktem, čímž zaručuje maximální množství creatinu, které se dostane do svalových buněk. Při dodržení doporučeného dávkování produktu kreatin zvyšuje fyzickou výkonnost při po sobě jdoucích krátkodobých intervalech vysoce intenzivního fyzického výkonu.

Doporučené dávkování:

2 kapsle denně asi 60 min. před tréninkem. Dávku vždy zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen k použití jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujete v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením a před mrazem. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Minimální trvanlivost a číslo šarže: uvedeno na obalu.

Složení:

Kreatin monohydrát s upraveným pH (Kre-Alkalyn®), želatinová kapsle (želatina, voda, barvivo: oxid titaničitý), látky protispékavé: stearát hořečnatý, oxid křemičitý.

Alergeny:

Produkt může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, lepku, korýšů, oříšků a arašídů.

Obsah složení:
v 1 kapsli
Kreatin monohydrát s upraveným pH (Kre-Alkalyn®)
750 mg

Dovoz: Large Life Limited, Bořivojova 35/878, 13000, Praha 3, Česká Republika