Aminostar Xpower GTI 120 kapslí

Neohodnoceno
Značka: Aminostar

Xpower GTI obsahuje Guaranu, která pomáhá udržet fyzickou i psychickou vitalitu, potlačuje únavu a posiluje imunitu. Tento produkt je navíc obohacen o Taurin, Inosin a L-karnitin.

Dostupnost Do 48 hodin
569 Kč
Aminostar Xpower GTI 120 kapslí
Neohodnoceno
Značka: Aminostar
Aminostar gti120k
Novinka
Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Aminostar Xpower GTI 120 kapslí - Xpower GTI obsahuje Guaranu, která pomáhá udržet fyzickou i psychickou vitalitu, potlačuje únavu a posiluje imunitu. Tento produkt je navíc obohacen o Taurin, Inosin a L-karnitin.

Dávkování:

Základní denní dávka jsou 2 kapsle. Užívejte 30 minut před tréninkem nebo fyzickým výkonem.

Upozornění:

Doplněk stravy. Obsahuje kofein, není vhodné pro registrované sportovce. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Skladujte v suchu při teplotě do 25 oC. Chraňte před mrazem! Výrobce neručí za škody způsobené nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Složení:

Inosin, taurin, Guarana extrakt (10% kofeinu), L-karnitin tartrát, želatinová kapsle (želatina, barviva: oxid titaničitý, oxidy a hydroxidy železa), látky protispékavé: stearát hořečnatý a oxid křemičitý, pyridoxin HCl (vitamín B6).

Obsah aktivních látek:
v 1 kapsli
RHP
Inosin 250 mg
Taurin 250 mg
Guarana extrakt 125 mg
    z toho kofein 12,5 mg
L-karnitin tartrát 125 mg
Vitamín B6 2 mg (143% RHP*)
*RHP = Referenčční hodnota příjmu.

 

Výrobce: Aminostar Nutrition s.r.o., Bělehradská 314/18, 14100, Praha 4, Česká Republika