Agetis Oregano Dental Gel 15 g Trvanlivost do 11.2022

Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Agetis
179 Kč –86 %
Oreganodentalgel15g
179 Kč –86 % 25 Kč 166,67 Kč / 100 g
Skladem (>5 ks)

Trvanlivost do 11/2022. Zubní gel. Oregano dental gel je vhodný při zánětu dásní, krvácení dásní, ustupujících dásních, zápachu z úst, u přecitlivělých zubů a při bolestech v ústech.

Detailní informace

Doprava zdarma
Odborné poradentsví
Výdejní místa

Detailní popis produktu

Agetis Oregano Dental Gel 15g - Zubní gel. Oregano dental gel je vhodný při zánětu dásní, krvácení dásní, ustupujících dásních, zápachu z úst, u přecitlivělých zubů a při bolestech v ústech.

Oregánový extrakt obsahuje těkavé oleje thymol, borneol a karvakrol, flavonidy, kyselinu rosmarinovou, steroly, vitamín A, C, K a minerální látky.

Má výrazně antibakteriální, antiparazitické, antiseptické a antivirové účinky. Vykazuje protizánětlivé účinky, ničí bakterie tvořící zubní plak, a tím snižuje riziko vzniku onemocnění dásní.

Ústní hygiena je velmi důležitá pro udržení dobrého zdraví. Zanedbává-li se ústní hygiena, bakterie přítomné v zubním plaku produkují kyseliny a toxiny způsobující zánět dásní a krvácení při čištění zubů. Bez potřebné péče se dásně mohou časem oddělovat od zubů. Bakterie se dostávají do mezery mezi dásněmi a zuby, což oslabuje podpůrnou tkáň zubů - kostní lůžko. Nakonec se zuby mohou viklat a vypadávat.

Návod k použití:

Aplikujte velmi tenkou vrstvu gelu 2x děnně podél dásní po obou stranách po čištění zubů. Vyhněte se kontaktu gelu s očima. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Upozornění:

Zdravotnický prostředek. Vyhněte se kontaktu gelu s očima. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno pro děti do 6 let. Pokud jste těhotná, kojíte, nebo užíváte jakékoliv léky, zejména antikoagulancia konzultujte používání gelu se svým lékařem. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte na suchém a chladném místě. Doba použitelnosti 3 roky od data výroby.

Složení:

Extrakt z dobromysli, fluorid sodný, draselná sůl acesulfamu, hyetelosa, propylenglykol, menthol, glycerol, polysorbát, broskvové aroma, karamelové aroma.

Distributor: Medochemie Bohemia spo. s.r.o, Praha, Česká Republika