Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort
Naše cena bez DPH:
39 661 Kč
Cena s DPH:
Naše cena s DPH:
47 990 Kč
Dostupnost
SKLADEM
ks
Kód: 7655-900

Hodnocení majitelů "2227"

Zobrazujeme pouze hodnocení, ve kterých majitelé '2227' přidali i slovní popis.

Komentáře k produktu "Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort"

Vzhledem k udržení vysoké úroveně diskusí je vkládání nových komentářů či reakce na příspěvky ostatních návštěvníků umožněno pouze přihlášeným uživatelům.

K tomuto zboží ještě nenapsal nikdo komentář. Buďte první!


Načítání obsahu...

Načítání obsahu...

Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort - 7655-900

Kettler Eliptický trenažér Skylon 5 Comfort (7655-900) - Design model Comfort - ergometr, sklopitelný, 10 programů, USB port, paměť pro 4 osoby, ušní upínka, 22 kg setrvačník, nosnost 150 kg, vyroben v Německu.

Poslední kus - mimořádná sleva - originál zabalený!

Sklopný eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort, ze speciální edice designových modelů KETTLER COMFORT, patří mezi nejmodernější eliptické trenažéry pro domácí a lehce komerční využití. Konstrukční návrh se setrvačníkem umístěným vepředu znamená změnu ergonomie pohybu nohou - nášlapy nyní mají mnohem menší rozestup, pohyb se stává přirozenějším a zároveň se tak výrazně prodlužuje krok. Dochází i ke změně dráhy nášlapu, průběh kroku není jen plochý a pohyb se podobá výstupu do schodů. Tento unikátní klouzavý pohyb s výstupem umožňuje intenzivnější posilování dolních svalových partií. Eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort je německé výroby a tato tradice Made in Germany již léta reprezentuje špičkovou kvalitu a spolehlivost.

Pro koho je eliptický trenažér vhodný:

Crossový trénink se jakožto univerzální aerobní cvičení hodí v podstatě pro všechny, kdo chtějí trénovat bez specializace na určitý styl tréninku či zaměření na konkrétní svalové partie. Cvičení, ať už zaměřené na fitness, nebo na spalování tuků, monitoruje tréninkový počítač s podsvíceným LCD displejem, který lze různě nastavovat podle výšky postavy. Eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort navíc disponuje komunikačním rozhraním pro snadné připojení k uživatelskému PC. Díky tomu si lze trénink zpestřit například využitím specializovaného počítačovému programu nebo připojením k on-line komunitě závodníků. Eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort ocení především náročnější uživatelé, kteří vyžadují různé varianty nastavení, výběr z mnoha tréninkových programů a v neposlední řadě také možnost připojit orbitrek k počítači a podrobněji analyzovat svá tréninková data.

Funkce SKYLON 5 Comfort:

 - Unikátní klouzavý pohyb nášlapů. Nový styl klouzavého kroku přináší mnohem kvalitnější ergonomii pohybu crossového tréninku. Klouzavý krok a snadný výstup umožňují intenzivní trénink zaměřený na nohy a hýždě. Díky minimálním rozestupům nášlapů je pohyb nohou přirozenější a průběh kroku připomíná výstup do schodů.
 - Indukční brzdný systém řízený počítačem. Kalibrovaný brzdný systém je založen na indukční cívce ovládané tréninkovým počítačem. Tréninkový počítač přesně nastavuje brzdný odpor v závislosti na aktuální kadenci tak, aby bylo dosaženo požadovaného výkonu. Rozsah zátěže lze nastavit v rozmezí 25-400 W (v krocích po 5 W). Zátěž je nastavovaná s přesností 3 %, což je garantováno z výroby přiloženým protokolem o kalibraci brzdného systému.
 - Propojení s osobním počítačem. Prostřednictvím rozhraní USB lze eliptický trenažér propojit s osobním počítačem a využít tak specializovaných programů, které výrazně rozšiřují možnosti tréninku (například on-line závody).
 - Pulsem řízené programy s možností volby cílové kardiozóny. Tréninkový mód umožňuje výpočet cílové hodnoty tepu na základě věku a podle zvolené kardiozóny Fat/Fit (spalování tuků / posilování). Na základě stanovené cílové hodnoty a aktuální tepové frekvence pak inteligentní program ovlivňuje průběh tréninku dávkováním zátěže a udržuje tak optimální tréninkové tempo.
 - Kompaktní a multifunkční design. Vysoce kvalitní komponenty trenažéru jsou laděny do klasického vzhledu „kůže“. Eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort tak zastává funkci nejen užitečného nástroje k získání kondice, ale zároveň je i působivým doplňkem moderního interiéru.

Parametry SKYLON 5 Comfort:

 - Tréninkový počítač. Velký a přehledný LCD displej s podsvícením a zátěžovými profily měří čas, rychlost, tréninkovou vzdálenost (včetně celkového počtu ujetých km), puls, frekvenci šlapání a spotřebu energie v závislosti na výkonu. Optická i akustická signalizace při překročení horní hranice pulsu spolu se zobrazením procentuálního údaje. Vyhodnocení vydýchávacího pulsu včetně stanovení kondiční známky 1-6. Průměrné tréninkové hodnoty se zobrazují po skončení tréninku.
 - Programové vybavení. Celkem 10 programů, z toho 6 programů s přednastaveným zátěžovým profilem a jeden pulsem řízený program (Fat/Fit/manual). Možnost předvolby cílových hodnot pro čas, vzdálenost, spotřebu energie a kardiozóny (Fat/Fit/manual).
 - Paměť pro ukládání osobních dat. Paměť pro osobní data 4 osob + 1 hosta. Osobní profil zahrnuje definici dat (tělesná výška, váha, datum narození), kterých se využívá pro výpočet BMI, vynaložené energie a určování kardiozón.
 - Komunikační rozhraní. Trenažér je vybaven USB portem pro snadné připojení k počítači.
 - Foliovaný displej a klávesnice počítače. Ochrana zařízení před potem.
 - Tichý převodový systém. Kloubové spoje jsou osazeny výkyvnými průmyslovými ložisky, energie vynaložená na šlapání se převádí do setrvačníku pomocí plochého průmyslového řemene s podélným drážkováním. Setrvačník o hmotnosti 22 kg (umístěný vpředu) je kalibrován proti kmitu, poměr otáček střed/setrvačník je 1:9.
 - Vybavení trenažéru. Ergonomicky tvarované kyvné páky pro trénink horní části těla, dodatečné držadlo uprostřed s dlaňovými senzory pro snímání pulsu a intenzivní trénink dolní části těla, nastavitelný sklon počítače pro lepší kontrolu tréninkových hodnot a snadné přizpůsobení postavě trénujícího, praktická odkládací přihrádka, držák na lahev s nápojem, kolečka pro manipulaci (umístěná vpředu), mechanismus vyrovnávání nerovností podlahy (vzadu).
 - Elektronické měření pulsu. Prostřednictvím dlaňových senzorů, ušní upínkou (oboje součástí) nebo bezdrátovým hrudním pásem, který měří s přesností EKG (volitelné příslušenství). Integrovaný přijímač signálu z Cardio Puls Setu.
 - Napájení trenažéru. Síťová přípojka: 230 V / 50 Hz.
 - Minimální nároky na prostor. Rozměry po sestavení (d × š × v): 214 × 68 × 170 cm. Trenažér lze také snadno sklopit.

Trénink na eliptickém trenažéru:

Posilované partie a vliv na zdraví:

 - horní polovina těla: hrudník, ramena, záda, paže
 - dolní polovina těla: hýždě, stehna, lýtka

Tréninkem na eliptickém trenažéru se s výjimkou břicha procvičují všechny svalové skupiny, a to příjemným a nenásilným způsobem, při kterém nejsou zatěžována kolena (jsou eliminovány takzvané mrtvé body). Unikátní systém pojezdu nášlapných ploch šetří klouby a eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort tak lze doporučit také osobám s kloubními problémy. Cvičení na eliptickém trenažéru v kombinaci s pulsním programem je zároveň výborným nástrojem na spalování tuků a budování svalové hmoty.

Použité technologie:

 - elektromagnetický indukční brzdný systém
 - přijímač signálu POLAR
 - klouzavý pohyb s výstupem
 - polohovatelný displej
 - dlaňové senzory pro měření tepu
 - výkyvná ložiska

Servis a záruky:

Eliptický trenažér KETTLER SKYLON 5 Comfort, navržený v Německu ve spolupráci s Institute of Sports Science v Dortmundu a Heart-Clinic v Bad Oeyhausenu, je zárukou spolehlivého provozu a kvality provedení všech součástí trenažéru. Na veškerý fitness sortiment KETTLER garantujeme nadstandardní záruční lhůtu 36 měsíců, po kterou provádíme servis bezplatně přímo u zákazníka. Jednotlivé komponenty produktu mají své unikátní identifikační číslo (viz montážní návod). Servis zajišťujeme samozřejmě také po uplynutí záruční doby. Nadstandardními zárukami a prvotřídním záručním i pozáručním servisem vám chce KETTLER trvale zajistit plnohodnotný a bezstarostný trénink.

Made in Germany:

 - 3 roky záruka, značkový servis u zákazníka
 - DIN EN 957-1/9, třída HA
 - testováno podle přísných bezpečnostních norem TÜV
 - ohodnoceno prestižním certifikátem jakosti GS
 - vyroben v Německu

Tréninkový počítač
Displej
LCD (3 barevné podsvícení)
Průměrné hodnoty na konci tréninku
ano
Spotřeba energie
ano, ve wattech
Měření vydýchávacího pulsu s vyhodnocením
ano
Výkon ve Wattech
ano
Manuální nastavení zátěže
ano
Počet permanentních údajů na displeji
10 funkcí
Integrovaný přijímač signálu Cardio-puls-setu
ano
Měření pulsu
dlaňové senzory + ušní upínka (součástí), hrudní pás (vol. příslušenství)
Signalizace překročení horní hranice pulsu
procentuální údaj, optický a akustický varovný signál
Volně nastavitelné výkonnostní profily
6
Celkový počet tréninkových programů
10
Grafické zobrazení
zátěžový profil
PC rozhraní
USB
Uživatelská paměť
4 osoby + host + USB
Pulsem řízené programy
1
Nepropustná klávesnice a displej
ano
Možnost předvolby cílových hodnot
ano
Tréninkový čas
ano
Tréninková vzdálenost
ano
Celková vzdálenost
ano
Rychlost
ano
Frekvence šlapání
ano
Trénink v cílových zónách (FAT / FIT, MANUAL)
ano
Technické parametry
Převodový systém
plochý, podélně drážkovaný průmyslový řemen
Brzdný systém
indukční
DIN EN třída
DIN EN 957-1/9, třída HA
Rozsah výkonu
25 - 400 W (po 5 W krocích)
Regulace výkonu
nezávisle na otáčkách
Pro maximální tělesnou hmotnost
150 kg
Rozměry po sklopení (d x š x v)
140 x 65 x 170 cm
Hmotnost setrvačníku
22 kg
Napájení
síťová přípojka 230 V / 50 Hz
Odstup nášlapů / délka kroku / výška elipsy
215 x 500 x 180 mm
Poměr otáček střed / setrvačník
1 : 9
Délka produktu
214 cm
Šířka produktu 68 cm
Výška produktu
170 cm
Hmotnost produktu
83.9 kg
Hmotnost produktu vč. obalu
103.7 kg
Délka balení
152 cm
Šířka balení
60 cm
Výška balení
108 cm
Vybavení trenažéru
Barva trenažéru
černá
Mechanizmus pro vyrovnání nerovností podlahy
ano
Osazení otočných spojů
výkyvná průmyslová ložiska
Kolečka pro přepravu
ano
Nastavitelné pozice nášlapů
fixní
Dodatečné držadlo
ano
Možnost sklopení trenažéru
ano
Držák na lahev
ano
Odkládací přihrádka
ano

Dovoz: LIFEsport s.r.o., Hlavní 129, 35747, Krásno nad Teplou, Česká Republika

Balení: 7655-900

Doporučujeme zakoupit společně se zbožím

Balíček pro nárůst svalové hmoty 1

Balíček pro nárůst svalové hmoty 1
1 439 Kč
865 Kč
995 Kč
-31%
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k rychlému nárůstu svalové hmoty. ...
detail produktu

Balíček pro redukci tuků 3

Balíček pro redukci tuků 3
1 682 Kč
1 934 Kč
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k úbytku tělesného tuku a redukci...
detail produktu

Balíček pro nárůst svalové hmoty 2

Balíček pro nárůst svalové hmoty 2
1 433 Kč
1 648 Kč
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k rychlému nárůstu svalové hmoty. ...
detail produktu

Balíček pro redukci tuků 5

Balíček pro redukci tuků 5
2 517 Kč
2 894 Kč
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k úbytku tělesného tuku a redukci...
detail produktu

Balíček pro nárůst svalové hmoty 3

Balíček pro nárůst svalové hmoty 3
1 364 Kč
865 Kč
995 Kč
-27%
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k rychlému nárůstu svalové hmoty....
detail produktu

Balíček pro nárůst svalové hmoty 4

Balíček pro nárůst svalové hmoty 4
2 025 Kč
2 329 Kč
Cenově výhodný balíček speciálně sestavený k rychlému nárůstu svalové hmoty....
detail produktu
Hlavní strana Pro odbornou radu při nákupu volejte 702 270 065
Nákupní Košík 0 položek 0 Kč